تیم اجرایی ما آماده همکاری باسازمانهای خصوصیمی باشد.

نصب دوربین های مداربسته

راه اندازی دوربین مداربسته

دوربین مداربسته کاربرهای زیادی دارد، از قبیل اداره های دولتی، شرکت ها، کارخانجات، و محل کار صاحبان کسب و کار، نصب دوربین مداربسته در محل کار باعث جلوگیری از وقوع خراب کاری، دزدی و غیره می باشد. از این رو به صاحبان کسب و کار توصیه می شود در محل هایی که لازم است دوربین مداربسته نصب کنند.

دوربین مداربسته قزوین

نصب دوربین مداربسته برای چه مکان هایی مفید می باشد؟

نصب دوربین مداربسته بر مکانهایی زیادی توصیه می شود از قبیل:

  • نصب دوربین مداربسته در کارخانجات
  • نصب دوربین مداربسته در مغازه و فروشگاه ها
  • نصب دوربین مداربسته در ویلاها و مجتمع های مسکونی
  • نصب دوربین مداربسته در ادارجات دولتی
  • نصب دوربین مداربسته در محیط های پیرامونی

نصب دوربین مداربسته در ادارات و شرکت‌ها

همان‌طور که می‌دانید در سطح شهر، ساختمان‌های اداری بسیاری وجود دارد. از آنجایی که در ادارات اسناد و پرونده‌های مهم را نگه می‌دارند، امنیت ادارات بسیار حائز اهمیت است. یک اداره ممکن است بسیار بزرگ باشد و دارای بخش‌های بسیاری باشد که در نتیجه مراقبت و نظارت را سخت و مشکل می‌کند، با نصب دوربین مداربسته در قسمت‌های مختلف یک اداره به آسانی می‌توان اداره را تحت کنترل و نظارت درآورد.

افزایش بهره‌وری کارمندان و پرسنل مشغول به کار در اداره یکی دیگر از مواردی است که با نصب و اجرای دوربین مداربسته محقق می‌شود. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مدیران و کارفرمایان بهره‌وری از نیروی منابع انسانی مجموعهٔ کاریشان است. طبق مطالعات و تحقیقات انجام شده نتایج جالبی به دست آمده است، نتایج حاکی از آن است که با استفاده از دوربین مداربسته می‌توان به بالاترین بازدهی و بهره‌وری نیروی کار رسید.

نصب دوربین مداربسته موجب می‌شود که کارکنان حتی در زمان عدم حضور کارفرما و مدیر بهترین رفتار و عملکرد را از خود بروز دهند. هنگامی که یک مدیر چند روز به یک سفر کاری می‌رود و در شرکت حضور ندارد و نمی‌تواند به طور مستقیم بر روی عملکرد کارکنان خود نظارت داشته باشد، می‌تواند با نصب دوربین مداربسته رفت و آمد کارکنان را کنترل و بررسی کند.

نصب دوربین مداربسته قزوین

نصب دوربین مداربسته در کارخانه‌ها و محیط‌های صنعتی

دوربین مداربسته در کارخانه ها و محیط های صنعتی باعث نظارت بر مکانها و پرسنل شاغل می شود.

همچنین می توانید ورودی و خروجی های اصلی را کنترل نمایید، همچنین باعث نظارت بر انبارها و ماشین الات موجود در محیط های صنعتی می شود.

نصب دوربین مداربسته در محل های تجاری

اماکن و ساختمان‌های تجاری جزو مواردی هستند که بیش از سایرین به نصب دوربین های مداربسته نیاز دارند چرا که به طور معمول اماکن و ساختمان‌های تجاری شامل مغازه‌های کوچک و بزرگ و یا بازارهای سرپوشیده بسیاری هستند و محصولات گوناگونی در اماکن تجاری برای فروش و عرضه به مشتریان وجود دارد.

در برخی از مغازه‌های موجود در ساختمان‌های تجاری ممکن است اجناس و لوازم گران قیمت و باارزشی وجود داشته باشد که در صورت سرقت آن‌ها مشکلات عمدهٔ بسیاری را برای صاحب مغازه و فروشگاه ایجاد می‌شود. با اجرا و نصب دوربین های مداربسته به آسانی می‌توان ورود و خروج مشتریان به مغازه را کنترل نمود و بدین شکل از بروز سرقت جلوگیری به عمل آورد.

نصب دوربین مداربسته قزوین

مراحل نصب دوربین های مداربسته توسط مبنا پویش

مرحله اول: بازدید و بررسی محل

قبل از هر گونه فعالیت و یا ارائه قیمت خاصی جهت نصب دوربین های مداربسته، کارشناسان شرکت مهندسی مبنا پویش به محل مورد نظر اعزام می‌شوند و همه جوانب و شرایط (نقاط تحت پوشش، مقدار کابل، تعداد تجهیزات مورد نیاز و …) آنجا را مورد بررسی قرار خواهند داد و سپس با توجه به نیاز مشتری و شرایط موجود بهترین پکیج دوربین مداربسته را به آن‌ها پیشنهاد خواهند داد.

مرحله دوم: ارائه راهکار

بعد از تحلیل و بررسی محل مورد نظر توسط کارشناسان شرکت مهندسی مبنا پویش و در نظر گرفتن نیاز و هدف مشتری از نصب دوربین مداربسته، یک استراتژی بسیار مناسب برای مشتری ارائه می‌شود تا بتواند همه نقاط حساس و مهم را تحت پوشش سیستم نظارتی دوربین مداربسته قرار دهد.

مرحله سوم: راه اندازی و نصب

با توجه به بررسی‌های انجام شده و رضایت مشتری به استراتژی ارائه شده توسط کارشناسان شرکت مهندسی مبنا پویش، نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و دستگاه‌های امنیتی آغاز می‌شود. قبل از نصب، دستگاه‌های امنیتی حتما تست می‌شوند تا از عملکردشان اطمینان حاصل شود. شرکت مهندسی مبنا پویش سعی می‌کند از معتبرترین و بهترین تجهیزات برای این کار استفاده کند.

مرحله چهارم: ارائه گزارش

قبل از اجرای نصب دوربین مداربسته و سایر تجهیزات آن یک گزارش فنی با مستندات به مشتری ارائه می‌شود و بعد از اینکه مشتری تایید کرد، عملیات راه اندازی شروع می‌شود. به این ترتیب کارشناسان نصب دوربین مداربسته شرکت مهندسی مبنا پویش بدون تایید و رضایت کارفرما اقدامی نمی‌کنند.

مرحله پنجم: رضایت نامه و خدمات پشتیبانی

در دوره‌های منظم رضایت مشتری از خدمات دوربین مداربسته و کیفیت آن بررسی می‌شود و برای ما ثبت می‌شود که این رضایت نامه‌ها باعث افتخار شرکت مهندسی مبنا پویش می‌باشد.

کدام سیستم دوربین مداربسته مناسب برای پوشش نیازها در کارخانجات و اماکن صنعتی می‌باشد؟

در انتخاب نوع سیستم دوربین مداربسته مناسب، با وجود استفاده فراگیر از دوربین های مداربسته آنالوگ در کارخانجات و محیط‌های صنعتی، باید اشاره کرد که این نوع از دوربین های مداربسته معمولا بعضی از نیازهای خاص کارفرمایان را در خصوص رزولوشن و وضوح تصویر بسیار بالا در برخی از موارد که نیاز به دیدن جزئیات خاص با دقت بسیار بالا باشد را برآورده نمی‌کنند به همین منظور دوربین های مداربسته تحت شبکه یا دیجیتال HD می‌تواند گزینه مناسبی برای پوشش اینگونه نیازها در کارخانجات و اماکن صنعتی باشد.

    خانهدرباره مافروشگاهتماس با ما