_

درباره ما

ما که هستیم؟

شرکت مبنا پویش نوین البرز

مجموعه مهندسی مبنا پویش نوین البرز در سال ۱۳۹۱ دارای رتبه ۵ از سازمان برنامه و بودجه کشور، به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است.

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد.

هم اکنون این مجموعه شامل واحد های طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری (نصب، راه اندازی و طراحی شبکه، فروش تجهیزات شبکه، عیب یابی و بهینه سازی شبکه)، دکل های رادیویی جهت انتقال دیتا، پیاده سازی بسترهای فیبرنوری، سخت افزار، خدمات پشتیبانی (تعمیر و نگهداری)، پیاده سازی دوربین های مداربسته IP و AHD ، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیکی، خدمات وب و پهنای باند ، خدمات برق صنعتی و تامین نیروی انسانی متخصص می باشد، با گردآوری این بخش‌ها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات IT به سازمان‌ها و نهادهای دولتی، شرکت‌های خصوصی و اشخاص دارد.

همچنین با توجه به نیاز مشتریان برای تامین کالا این شرکت تصمیم گرفت با راه اندازی وب سایت مدار کالا (www.madarkala.com) نیاز مشتریان و دغدغه مشتریان را برای دسترسی سریع و ارزان راه اندازی کند.

امید است که از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره گیریم.

درباره مبنا پویش نوین البرز
ارائه خدمات دوربین مداربسته و تجهیزات شبکه با
با تیم حرفه ای
تیم حرفه ای آماده ارائه انواع خدمات نصب و راه اندازی سیستم های دوربین مداربسته و تجهیزات شبکه و رایانه ای شما می باشد.
_

تیم ما

ما حرفه ای هستیم

image

مهدی توکلی

فروش

image

رضا صالحی

طراح

image

سعید رضایی

فروش

image

علیرضا ملایجردی

مدیر

دوربین مداربسته
انتقال تصویر رادیویی
حفاری دوربین مداربسته
منهول فیبر نوری
نصب دکل اسپید دام

    خانهدرباره مافروشگاهتماس با ما