_

درباره ما

ما که هستیم؟

شرکت مبنا پویش نوین البرز

مجموعه مهندسی مبنا پویش نوین البرز در سال ۱۳۹۱ دارای رتبه ۵ از سازمان برنامه و بودجه کشور، به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است.

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد.

هم اکنون این مجموعه شامل واحد های طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری (نصب، راه اندازی و طراحی شبکه، فروش تجهیزات شبکه، عیب یابی و بهینه سازی شبکه)، دکل های رادیویی جهت انتقال دیتا، پیاده سازی بسترهای فیبرنوری، سخت افزار، خدمات پشتیبانی (تعمیر و نگهداری)، پیاده سازی دوربین های مداربسته IP و AHD ، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیکی، خدمات وب و پهنای باند ، خدمات برق صنعتی و تامین نیروی انسانی متخصص می باشد، با گردآوری این بخش‌ها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات IT به سازمان‌ها و نهادهای دولتی، شرکت‌های خصوصی و اشخاص دارد.

همچنین با توجه به نیاز مشتریان برای تامین کالا این شرکت تصمیم گرفت با راه اندازی وب سایت مدار کالا (www.madarkala.com) نیاز مشتریان و دغدغه مشتریان را برای دسترسی سریع و ارزان راه اندازی کند.

امید است که از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره گیریم.

درباره مبنا پویش نوین البرز
ارائه خدمات دوربین مداربسته و تجهیزات شبکه با
با تیم حرفه ای
تیم حرفه ای آماده ارائه انواع خدمات نصب و راه اندازی سیستم های دوربین مداربسته و تجهیزات شبکه و رایانه ای شما می باشد.
_

تیم ما

ما حرفه ای هستیم

مهدی توکلی

معمار

رضا صالحی

طراح

سعید رضایی

معمار

کامران بهرامی

مدیر

_

پروژه های ما

کارهایی که انجام می دهیم

دوربین مداربسته
انتقال تصویر رادیویی
حفاری دوربین مداربسته
منهول فیبر نوری
نصب دکل اسپید دام

    خانهدرباره مافروشگاهتماس با ما