آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات مربوط به دوربین مداربسته

برای ساختمان چه نوع دوربینی انتخاب کنم؟

بستگی به محیط ساختمانی مسکونی شما دارد، معمولا برای فضای های مسقف از دوربین های دام استفاده می شود، برای محیط های حیاط و بیرونی از دوربین های بولت ضد آب استفاده میگردد، همچنین کیفیت دوربین ها معمولا از 2 مگا پیکسل شروع میشود و بسته به کیفیتی که شما می خواهید میتواند بیشتر باشد، برای داشتن کیفیت بیشتر میتوان از دوربین های 4 مگاپیکسل هم استفاده کرد.

برای خرید و مشاهده قیمت دوربین ها میتوایند اینجا کلیک نمایید.

فرق دوربین آی پی (IP) با ای اچ دی (AHD) در چیست؟

در دوربین های آی پی از کابل های شبکه (Cat6) استفاده می شود، همچنین هر دوربین دارای آدرس IP میباشد و در شبکه هر دوربین بصورت مجزا قابل شناسایی می باشد، همچنین در توسعه آینده دوربین ها راحت تر می توان تعداد دوربین ها را افزایش داد، همچین دوربین های IP دارای کیفیت بالاتر و قیمت بالاتری می باشد، این دوربین ها برای مکانهای بزرگ و یا اینکه تعداد دوربین های محل نصب زیاد میباشد پیشنهاد میگردد، ولی دوربین های AHD نوع کابل مورد استفاده در این تیپ دوربین ها RG59 یا همان کابل کواکسیال یا آنتن می باشد، برای این دوربین ها در ازای هر دوربین باید کابل کشی انجام داد، ولی در دوربین های IP در بیشتر موارد نیازی نیست برای هر دوربین کابل مجزا کشید و با سوئیچ شبکه میتوان در کابل کشی صرفه جویی کرد.

برای تماس با ما اینجا کلیک نمایید.

فرق DVR و NVR در چیست؟

DVR برای دوربین های AHD مورد استفاده قرار می گیرد و دستگاههای NVR برای دوربین های آی پی

انتقال تصویر چیست؟

بعضی از کارفرماها نیاز دارند که خارج از محل کار یا سکونت خود محل کار یا منزل خود را مشاهده نمایند، انتقال تصویر به طور کلی به دو صورت انجام میشود، استفاده از بستر اینترنت و استفاده از رادیوی های بیسیم.

انتقال تصویر بر بستر اینترنت به دو شکل P2P و IP Static قابل انجام می باشد، در P2P انتقال تصویر به راحتی و بدون هزینه انجام می شود ولی در IP Static با یه مبلغ ناچیزی که باید بابت در یافت IP از ارائه دهنده سرویس اینترنت پرداخت می شود انجام می شود

در انتقال تصویر از طریق رادیو بیسیم با توجه به موانع چغرافیایی اگر موانعی وجود نداشته باشد این کار انجام میشود که هزینه راه اندازی آن تقریبا بالا ولی فقط یکبار هزینه می شود.

برای تماس با ما اینجا کلیک نمایید.

چگونه از خدمات شرکت شما استفاده نماییم؟

شما می توانید با مجموعه ما تماس گرفته و از خدمات و مشاوره رایگان قبل از انجام پروژه استفاده نمایید، کارشناسان ما در زمینه انجام امور دوربین مداربسته و شبکه های کامپیوتری آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

 

برای تماس با ما اینجا کلیک نمایید.

سوالات عمومی مربوط به دکل های مخابراتی و ارتباطات رادیویی

فرق دکل 3 وجهی با 4 وجهی چیست؟

در منوی خدمات با ما منوی دکل می توانید جواب پرسش خود را بیابید، اگر سوال بیشتر و فصد دریافت مشاوره داشتید همکاران ما آماده پاسخگویی می باشند.

فرق فیبر نوری سینگل مود با مالتی مود در چیست؟

فیبر نوری Single mode ، تک حالته یا سینگل مد،  از نظر نامگذاری معنای عملکرد حرکتی نور را در خود دارا می باشد ، این فیبر امکان انتقال یک نوع از حالت نور را در طول مسیر خود فراهم می نماید ، در حالی که فیبر نوری مالتی مد multimode، مالتی مد امکان انتقال حالت های مختلفی از نور را ایجاد می نماید. تفاوت بین نوع حرکت تک حالته و چند حالته نور  عمدتا به دلیل تفاوت در  قطر هسته این فیبر ها  شکل می گردد ، که ویژگی های بیشتری را در انتقال شامل طول موج و منبع نور ، پهنای باند ، فواصل قابل پشتیبانی  و هزینه های راه اندازی و.. را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

جهت دریافت اطلاعات بابت نصب دکل چه کاری باید انجام بدم؟

شما می توانید جهت انتخاب نوع دکل و دریافت قیمت های بروز با کارشناسان فنی ما در بخش تماس با ما  در ارتباط باشید.

برای مسافت های طولانی و نزدیک چه نوع رادیویی و دیشی پیشنهاد می دهید؟

برای انتخاب رادیو و بعد مسافت و همچنین عوارض زمین و پهنای باند مورد نظر کاربرشامل در نظر گرفتن موارد زیاد و بررسی تخصصی می باشد که همکاران ما آماده هر نوع پاسخگویی در این ضمینه می باشند.

از ما بپرسید

      خانهدرباره مافروشگاهتماس با ما